O uczelni
Aktualności
Kontakt
46 Wiosna Studencka
Studencki bieg na orientację
Badanie ankietowe Urzędu Statystycznego
Seminarium NAUKA i PRZEMYSŁ
Targi Pracy 2017
W dniach od 31 maja do 04 czerwca 2017 roku odbędzie się 46 Wiosna Studencka, której organizatorem jest Rada Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy!
Studenci trzeciego roku Turystyki i Rekreacji zapraszają wszystkich studentów UTH Rad. do udziału w zespołowym biegu na orientację-"INO SIĘ NIE ZGUB!", który odbędzie się 30 maja w Lesie Kapturskim
Urząd Statystyczny w Warszawie zachęca pracowników naukowo-dydaktycznych do wypełnienia krótkiej ankiety. Wyniki ankiety pozwolą dostosować produkty Urzędu Statystycznego do potrzeb pracowników uczelni, uwzględniając zgłaszane w ankiecie uwagi i spostrzeżenia.
Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy UTH Rad. serdecznie zaprasza, w szczególności studentów naszej Uczelni, na seminarium Nauka i przemysł, które odbędzie się 25 maja 2017 r. o godz. 10:15 w Auli A5 Wydziału Transportu i Elektrotechniki
Centrum Promocji Studentów i Absolwentów – Biuro Karier UTH w Radomiu przy współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego oraz Studenckim Kołem Naukowym Informatyki zapraszają do udziału w Targach Pracy 2017.
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia