O uczelni
Aktualności
Kontakt
Nasza Uczelnia patronem szkoły
Maraton Matematyczny przed Maturą 2017
III Konferencja naukowo – szkoleniowa
Narodowy Kongres Nauki
Z głębokim żalem zawiadamiamy
W ramach współpracy Wydział Mechaniczny Uniwersytetu objął patronatem naukowym klasy kształcące młodzież na kierunkach : technik mechanik oraz technik pojazdów samochodowych. Uroczystość podpisania umowy odbyła się w murach „Samochodówki”.
Zapraszamy tegorocznych maturzystów do udziału w Maratonie Matematycznym przed Maturą. Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 lutego 2017 r. w godz. 10.00 – 12.00 na Wydziale Informatyki i Matematyki
Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu, zaprasza na III Konferencję naukowo – szkoleniową „Jak wprowadzać w świat osoby z autyzmem?” która odbędzie się 9 lutego 2017r. w Auli Głównej UTH Rad.
Narodowy Kongres Nauki odbędzie się w Krakowie we wrześniu 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem cyklicznych comiesięcznych konferencji programowych w różnych ośrodkach akademickich kraju.
że w minioną sobotę zmarł nagle Pan Andrzej Celej - Prezes i współwłaściciel ZTE Radom, przyjaciel i sympatyk naszego Uniwersytetu. Bliskim składamy szczere wyrazy żalu i współczucia.
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia