O uczelni
Aktualności
Kontakt
Obóz studencki 2017
Rekrutacja Uzupełniająca 2017/2018
Rozpoczął się etap kwalifikacji
Porozumienie z INDO-EUROPEAN EDUCATION FOUNDATION
UTH Radom sygnatariuszem
Samorząd Studencki UTH Radom zaprasza na Obóz Studencki 2017, który odbywał się będzie od 22 września 2017 r. do 30 września 2017 r.
Informujemy, że zakończyła się I tura rekrutacji na studia stacjonarne. Od 31 lipca 2017 r. zostanie uruchomiona rekrutacja uzupełniająca na wszystkie kierunki studiów na UTH Rad. za wyjątkiem kierunku Lekarskiego.
Informujemy, że rozpoczął się etap kwalifikacji na pierwszy rok studiów stacjonarnych I stopnia, II stopnia i jednolitych magisterskich. Wyniki kwalifikacji można sprawdzić po zalogowaniu do panelu kandydata w systemie IRK.
W dniu 10 lipca br. Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu zawarł porozumienie z INDO-EUROPEAN EDUCATION FOUNDATION w sprawie rekrutacji studentów z Indii na studia anglojęzyczne na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych oraz na Wydziale Mechanicznym naszej Uczelni.
W dniu 3 lipca br. Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu dołączył do grona sygnatariuszy deklarujących rozwój kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym. Deklarację w tej sprawie podpisał JM Rektor - prof. dr hab. inż. Zbigniew Łukasik.
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia