O uczelni
Aktualności
Kontakt
Narodowy Kongres Nauki
Z głębokim żalem zawiadamiamy
Kierunek Lekarski oficjalnie w ofercie naszego Uniwersytetu
Rozpoczęła się rejestracja uczestników
Prezydent Bydgoszczy ogłasza konkurs
Narodowy Kongres Nauki odbędzie się w Krakowie we wrześniu 2017 roku. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem cyklicznych comiesięcznych konferencji programowych w różnych ośrodkach akademickich kraju.
że w minioną sobotę zmarł nagle Pan Andrzej Celej - Prezes i współwłaściciel ZTE Radom, przyjaciel i sympatyk naszego Uniwersytetu. Bliskim składamy szczere wyrazy żalu i współczucia.
Z wielką radością i dumą informujmy, że Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu otrzymał zgodę na uruchomienie jednolitych studiów magisterskich na kierunku „Lekarskim”. Studia tę od października br. będzie realizował Wydział Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej.
Konferencji Programowej Narodowego Kongresu Nauki „Ścieżki kariery akademickiej i rozwój młodej kadry naukowej”, która odbędzie się 26 i 27 stycznia 2017 roku w Katowicach.
„Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy za pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z Bydgoszczą\" obronioną w roku akademickim 2015/2016
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia