O uczelni
Aktualności
Kontakt
Godziny Rektorskie
Konsorcjum COP - Tradycja, Obronność
Jesień Studencka 2017
Koło Naukowe Dziennikarzy zaprasza
Dostęp testowy do bazy MSI Eureka
W związku z uroczystym otwartym posiedzeniem Senatu JM Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu prof. dr hab. inż. Zbigniew Łukasik ogłasza w dniu 23 listopada 2017 roku (czwartek) GODZINY RETORSKIE
Skład Konsorcjum został powiększony o dwie kluczowe w naszym kraju uczelnie reprezentujące szkolnictwo morskie: Akademię Morską w Gdyni oraz Akademię Morską w Szczecinie.
Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego ma ogromny zaszczyt zaprosić na Jesień studencką połączoną z otrzęsinami studentów pierwszego roku. Impreza potrwa 3 dni - oficjalny początek we czwartek 16 listopada o godz. 20.00, zakończenie w sobotę 18 listopada
Koło Naukowe Dziennikarzy UTH Radom Serdecznie zaprasza do współpracy. Oficjalne spotkanie odbędzie się JUTRO, 15 listopada, o godz. 13.30 na Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym, przy ul. Chrobrego 31 w sali 246.
Biblioteka Główna UTH Rad. zaprasza do skorzystania z dostępu testowego do bazy MSI Eureka. Dostęp jest możliwy ze wszystkich komputerów w sieci uczelnianej UTH Radom dla pracowników, doktorantów i studentów od 6 do 26 listopada 2017 r.
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia