O uczelni
Aktualności
Kontakt
Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018
"Trans-Mech-Art-Chem"
UWAGA: nabór na kierunek Fizjoterapia
Historyczny sukces patentowy naszej Uczelni
Chór Akademicki na Gali Lidera Regionu
W dniu 12 października br. Uniwersytet Technologiczno–Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu zainaugurował 67 rok akademicki. W uroczystości wziął udział Podsekretarz Stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – dr hab. Sebastian Skuza, który podczas uroczystości odczytał list Wicepremiera Jarosława Gowina.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ceremonii otwarcia 11th International Students’ Scientific Conference Trans-Mech-Art-Chem, która nastąpi w dniu 18 października 2017 roku o godz. 10.00 w Auli Głównej Uniwersytetu, przy ul. Chrobrego 31 A.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało zgodę na uruchomienie kolejnego medycznego kierunku na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej na UTH Radom. Na kierunek FIZJOTERAPIA można rejestrować się już od dziś tj. 6 października do 12 października 2017 r. do godz. 15.00 (nieprzekraczalny termin).
Z wielką dumą i radością informujemy, że nasz Uniwersytet znalazł się w pierwszej dwudziestce najlepszych jednostek w skali kraju pod względem liczby zgłoszonych do opatentowania wynalazków.
W dniu 22 września br. Chór Akademicki UTH Rad. wystąpił na XI Gali Lidera Regionu 2017, organizowanej przez redakcję „Echa Dnia”.
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia