O uczelni
Aktualności
Kontakt
Godziny Rektorskie
VIII Radomski Piknik Naukowy
Ekologiczne zajęcia w Domaniowie
Dialog techniczny
46 Wiosna Studencka
W celu umożliwienia studentom wzięcia udziału w imprezach organizowanych w ramach 46 Wiosny Studenckiej na wniosek Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego, JM Rektor UTH Rad. ogłasza
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Urząd Miejski w Radomiu zapraszają na VIII RADOMSKI PIKNIK NAUKOWY połączony z akcją ŻYCIODAJNY KRWIOOBIEG zbiórka krwi, który odbędzie się w dniu 3 czerwca 2017 r. na placu przed Urzędem Miejskim.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu uczestniczyli w zajęciach ekologicznych, zorganizowanych przez Uniwersytet Technologiczno–Humanistyczny im. Kazimierza Puławskiego w Radomiu.
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu informuje o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego poprzedzającego udzielenie zamówienia lub zamówień publicznych, których przedmiotem będzie Modernizacja energetyczna w budynkach UTH Radom
W dniach od 31 maja do 04 czerwca 2017 roku odbędzie się 46 Wiosna Studencka, której organizatorem jest Rada Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Technologiczno- Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy udanej zabawy!
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia