O uczelni
Aktualności
Kontakt
Rekrutacja 2017/2018
Zakwaterowania w okresie wakacji
VIII Radomski Piknik Naukowy już za nami!
Targi Wiedzy i Technologii Motoryzacyjnej
Studencki Nobel 2017!
Już od 15 maja 2017 r. kandydaci na studia mogą rejestrować się w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów, na studia stacjonarne i niestacjonarne I, II stopnia oraz jednolite magisterskie
Osoby, które chcą skorzystać z zakwaterowania w akademiku w okresie wakacji (lipiec - wrzesień 2017), a jeszcze nie złożyły w tej sprawie podań, proszone są o złożenie wniosków na piśmie do Działu Spraw Studenckich w terminie najpóźniej do 23 czerwca br.
W sobotę, 3 czerwca na Radomskim deptaku rządziła nauka! Dopisała nie tylko pogoda, ale także widzowie. W tym roku naszą uczelnie reprezentowało wszystkie 8 wydziałów
W dniu 10 czerwca 2017 roku, odbędzie się: IV Krajowy Kongres Ekspertów Samochodowych na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu w budynku Auli Głównej ul. Chrobrego 31.
W dniu 5 czerwca 2017 r. w gmachu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, odbyła się uroczysta gala Studenckiego Nobla. Wśród finalistów znaleźli się studencki Naszego Uniwersytetu!
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszenia