O uczelni
Aktualności
Kontakt

A   A+   A++  

Trwa rekrutacja na studia
Konkurs Prezydenta Miasta Radomia
Czas na STAŻ!
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe!
Poszukiwane kreatywne osoby
Trwa REKRUTACJA na rok akademicki 2019/2020. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie. Aplikuj i rozpocznij nową przygodę!
Konkurs Prezydenta Miasta Radomia PREZYDENT MIASTA RADOMIA ogłasza nabór prac do konkursu na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką lub magisterską poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Radomia
PREZYDENT MIASTA RADOMIA zaprasza do składania wniosków o przyznanie stypendiów stażowych dla studentów uczelni wyższych przygotowujących się do podjęcia zatrudnienia na terenie miasta Radomia. Nabór odbywa się w systemie ciągłym.
Celem studiów jest zdobycie przez uczestnika wiedzy i umiejętności koniecznych do zrozumienia zagadnień z zakresu konstrukcji i wytwarzania części z wykorzystaniem nowoczesnych technologii przyrostowych jakimi są technologie drukowania 3D. Przewidywane rozpoczęcie zajęć 26.10.2019 r.
Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości powołana z inicjatywy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii poszukuje kreatywnych osób na stanowisko: KONSULTANT PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI. Jeśli jesteś zainteresowany pracą, wyślij swoje CV.
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszeniaOśrodek Informatyki i Promocji
ZawodowcyRadom.pl