O uczelni
Aktualności
Kontakt

A   A+   A++  

Trwa rekrutacja na studia
Poszukiwane kreatywne osoby
22 maja 2019 r. (środa)
EUROSTUDENT VII
Studiuj i pracuj!
Trwa REKRUTACJA na rok akademicki 2019/2020. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie. Aplikuj i rozpocznij nową przygodę!
Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości powołana z inicjatywy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii poszukuje kreatywnych osób na stanowisko: KONSULTANT PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI. Jeśli jesteś zainteresowany pracą, wyślij swoje CV.
Centrum Promocji Studentów i Absolwentów - Biuro Karier Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego zaprasza wszystkich zainteresowanych (firmy oferujące pracę oraz osoby poszukujące pracy, staży, praktyk) na Targi Pracy.
Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Polskiej edycji ogólnoeuropejskiego badania na temat warunków życia i nauki. Ankieta zajmuje ok. 15 minut i jest dostępna do końca czerwca.
STUDIA DUALNE to nowy rodzaj studiów. Dawniej podobne studia nazywano przemiennymi. W czasie studiów dualnych student uczy się i pracuje, kształtuje umiejętności niezbędne w przyszłej pracy zawodowej
Rekrutacja
Student
Pracownik
Wydziały
Wybory na kadencję 2016-2020Biblioteka GłównaZamówienia publiczne
Działalność naukowo-badawczaWspółpraca z zagranicąCzasopismo
WydawnictwoJakość kształceniaDla mediów
Biuro KarierUniwersytet Trzeciego WiekuFundusze Unijne
PracaOgłoszeniaOśrodek Informatyki i Promocji
ZawodowcyRadom.pl