Pliki do pobrania - Logo Uczelni  

Media o Uniwersytecie

WolnyKsięga znaku Politechniki RadomskiejKsięga znaku Politechniki Radomskiej
WolnyLogo Politechniki Radomskiej obowiązujące do 10.09.2012 r.Logo Politechniki Radomskiej obowiązujące do 10.09.2012 r.
WolnyKsięga znaku Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w RadomiuKsięga znaku Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
WolnyLogo Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w RadomiuLogo Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu


 

Jak uzyskać zgodę na wykorzystanie logo UTH Rad. na stronie internetowej

Administratorzy stron internetowych w domenie uniwersytetradom.pl mają prawo do korzystania ze znaku uczelni w tych serwisach.

W przypadku pozostałych stron internetowych (zlokalizowanych na serwerach uczelnianych oraz poza serwerami UTH Rad.) właściciel strony musi w każdym przypadku wystąpić do Ośrodka Informatyki i Promocji o zgodę na wykorzystanie znaku. Wniosek w tej sprawie może zostać przesłany drogą e-mailową na adres informatyk@uthrad.pl lub dostarczony w formie tradycyjnej na adres:

Ośrodek Informatyki i Promocji
ul. Malczewskiego 29
26-600 Radom

Zabrania się pobierania logo UTH Rad. z istniejących już stron internetowych i umieszczania go we własnym serwisie. Każdorazowe wykorzystanie logo uczelni wymaga uzyskania zgody Ośrodka Informatyki i Promocji i jego pozytywnej opinii co do sposobu zastosowania znaku firmowego UTH Rad.